Dokonale padnoucí podprsenka

Emporio Armani

Dámské podprsenky Emporio Armani 

Emporio Armani byla založena v roce 1975 Giorgiem Armanim, módou nejvlivnější a oslavovaným módním návrhářem z Itálie. Armani poskytuje kvalitní, sofistikované a nadčasové stylové oděvy od luxusních oděvů, oděvů, šperků až po aftershaves. Společnost popisuje sebe jako „poskytování kvalitních, sofistikovaných a stylově nadčasových hodnot s celosvětovým přitažlivostí“.

Giorgio Armani se narodil v Piacenza v Itálii a po krátké době ve vojenské službě se dostal do módního průmyslu v šedesátých letech. Giorgio zahájil svou kariéru jako vitráže a v roce 1964, s důkladnou znalostí tkaniny a designu, byl přijat jako návrhář pro oděvní společnost Hitman. V roce 1975 odešel Armani a navrhl vlastní značku pro pánské oblečení a pak o rok později kolekci ženských oděvů. Italský designér přeměnil v osmdesátých letech šatny profesionálních žen, vyndal je z květinových sukní a dal je do elegantních, dekonstruovaných šatů v elegantních barvách.

Do konce devadesátých let minulého století značka měla více než 200 obchodů po celém světě a prodávala své další módní značky: Emporio Armani, Armani Exchange, Armani Jeans , Armani Exchange A / X, Armani Collezioni s ročním obratem 2 miliardy dolarů. Armani pokračovala v rozšiřování své značky o nové řady make-upů; domácí zboží, vydavatelství knih a sportovní oblečení line, EA7 Emporio Armani ve spolupráci s Reebok. V roce 2005 Armani debutoval s jeho první haute couture line, Armani Prive a zahájil podnik, protože byl známý jako výzva.

Giorgio Armani se stala jednou z nejuznávanějších známých značek v rámci módního průmyslu, které přitahuje vysoce postavená jména, jako jsou David a Victoria Beckham, Cristiano Ronaldo, Rafael Nadal, Megan Fox a Rihanna.

Sportovní podprsenka Armani

Emporio Armani sportovní podprsenka

Růžová podprsenka Armani

Dámská sportovní podprsenka Emporio Armani 163823 7P200

Dámská sportovní podprsenka Emporio Armani 163823 7P200

Dámská podprsenka Emporio Armani 162394 7P235 – růžová

Kompletní výběr podprsenek a spodního prádla značky Emporio Armani naleznete na eshopu VIP-Pradlo.cz