Dokonale padnoucí podprsenka

Leilieve

Dámské podprsenky Leilieve 

Společnost Leilieve se sídlem v Modeně byla založena v roce 1961, kdy velmi mladá paní Manicardiová, po dobré zkušenosti v oblasti spodního prádla jako modelářka, se rozhodla vytvořit si vlastní značku spodního prádla spolu se svým manželem Sergiem.
Vytvořený první model byl okamžitě úspěšný, po celá léta modely, které v té době byly jen tři, byly velmi populární. Počáteční umístění dílny na výrobu spodního prádla se stalo příliš malým, takže byla postavena první malá továrna.

Na konci sedmdesátých let se společnost zažila dalšího úspěchu s myšlenkou vytvořit první koordinované pruhované krajky, vytvářet nové modely a otvírat nové trhy a obsluhovat některé z největších obchodních domů té doby včetně Galleries La Favette, La Rinascente a mince.

V polovině osmdesátých let vstoupily dva synové do společnosti, společnost začala vyvážet i mimo Evropu, nahrazující starou značku „Magic Form“ se současnou značkou „Leilieve“.

A konečně, v roce 2000 společnost vybudovala současnou továrnu, kde díky svému vzácnému týmu, využití nejlepších technologických inovací a více než padesátiletým zkušenostem byly navrženy, vytvořeny a vytvořeny všechny kolekce „MADE IN ITALY“.

Značka nabízí jak kolekce stálé, tak i 2X ročně módní kolekce pro jarní a podzimní sezonu.

Velikosti podprsenek jsou od košíčků B-E s různě kombinovatelnými typy kalhotek. Kdo chce být šik se vším všudy, může najít v každé kolekci sladěnou košilku, top nebo body.

Dobře padnoucí podprsenka Leilieve

Dámská podprsenka Leilieve

Svatební podprsenka Leilieve

Podprsenka 6142 Leilieve

Dámská podprsenka Leilieve M7114

Podprsenka Leilieve 4916 Sposami

Romantická podprsenka Leilieve

Luxusní podprsenka Leilieve

Korzetová podprsenka Leilieve

Podprsenka Leilieve 5416

Luxusní podprsenka Leilieve 2044

Korzetová podprsenka Leilieve 7703

 

Kompletní výběr podprsenek a spodního prádla značky Leilieve naleznete na eshopu VIP-Pradlo.cz