Dokonale padnoucí podprsenka

LingaDore

Dámské podprsenky LingaDore 

LingaDore je holandská značka spodního prádla, která prodává své kolekce spodního prádla, nočního prádla a plavek po celém světě. Tato značka spodního prádla oslovuje moderní ženu v její ženskosti. Je čistá a dobrodružná, ale má sexy dotek. Přírodní krása, která má ráda kontrolu nad situací, ale přesto má ráda být potvrzena v její ženě. To je to, co dělá LingaDore šťastný. LingaDore cítí, že každá žena je dokonalá, tak jak je. Sbírka se zaměřuje na každou ženu a je přístupná všem rozpočtem.

Za značkou LingaDore stojí silný a nadšený tým – Mendels Fashion Group – který se nachází v Dinxperlu (Nizozemí). Mendels Fashion Group je profesionální výrobce vysoce kvalitního spodního prádla, nočního prádla a plavek pro ženy. Skupina Mendels Fashion Group byla založena v roce 1980 v Dinxperlu v Nizozemsku a za účelem zajištění vysoké úrovně služeb jsou naše pobočky umístěny v Nizozemí i v Hongkongu. Věříme ve výrobu vysoce kvalitních produktů. Velká pozornost byla věnována materiálu pro pohodlí a všechny předměty zaručují dokonalou montáž. A s více než 25 lety zkušeností v naší oblasti je vždy zaručena vysoká kvalita.

Vedle vlastní značky LingaDore vytváříme, vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme kolekce soukromých značek pro známé evropské značky, řadu obchodních řetězců a dovozce / distributory spodního prádla. Pro tyto klienty se postaráme o celý proces, jako je montáž, dovozní a vývozní doklady a licence, označování, balení a přeprava klientovi.

Dokonale padnoucí červená podprsenka

Modrá dámská podprsenka

Fialová dámská podprsenka

Podprsenka Linga Dore 1400-1

Podprsenka Linga Dore 1400

Podprsenka Linga Dore 1400-1

Dámská černá podprsenka

Dobře padnoucí podprsenka

bezešvá skvěle padnoucí podprsenka

Podprsenka Linga Dore 1109-2

Podprsenka Linga Dore 1109-2

Podprsenka Linga Dore 1400-1

Kompletní výběr podprsenek a spodního prádla značky LingaDore naleznete na eshopu VIP-Pradlo.cz