Dokonale padnoucí podprsenka

Panache

Dámské podprsenky Panache 

S kombinací moderních a nadčasových vzorů jsou Panache podprsenky vytvořeny pro plnějším poprsí a jsou známé díky svému neuvěřitelnému pohodlí a podpoře.

Britská Panache Lingerie je jedním z předních světových designérů a výrobců D+ prádla. Tato značka je na trhu již skoro 30 let a jejich inovace a inspirativní myšlení jim získalo excelentní reputaci kvůli jejich perfektním střihům, technické vyspělosti, kvalitě i hodnotě. Jejich cílem bylo vždy být „nejlepší ve svém oboru“ v oblasti D plus prádla, o navrhování krásného oblečení, ale také o výrobě produktů, které podporují různé tělesné křivky, které soustavně vylepšují a vyvíjí jejich kolekce tak, aby prádlo dokonale sedělo na ženě a zajistilo majitelce tu nejlepší kvalitu a pohodlí při nošení.

Panache Lingerie má sedm jedinečných značek, které zahrnují Panache pro každodenní komfort až do velikosti košíčků O, dále Panache Sport pro jedinečnou podporu poprsí – ať je Vaše sportovní výzva jakákoliv, nebo Cleo pro srdcem mladé, a také Panache Black pro luxusní a okázalý pocit. Panache Lingerie je prodáváno v 53 zemích světa a získalo ocenění v roce 2012, 2013 a 2015 jako sportovní podprsenka roku na britských Lingerie Awards, v roce 2013 získala cenu Královny za mezinárodní obchod, v roce 2012 cenu Nejlepší mateřské podprsenky a Bloom ocenění a v roce 2002 cenu Královny za mezinárodní obchod.

Dokonale padnoucí nadměrná podprsenka panache

Panache dámské podprsenky

Sportovní podprsenka panache

Dámská podprsenka Panache 9506 Sasha

Podprsenka Chi Chi 7695 Sculptresse by Panache

SPORTOVNÍ PODPRSENKA PANACHE 7341

Dámská podprsenka Panache

Sportovní podprsenka, boxerská Panache

Růžová podprsenka Panache

Dámská podprsenka 3D SPACER Panache 7961

Sportovní podprsenka Panache 7341 Neon Pixel

Podprsenka Sculptresse by Panache Flirtini 7685 růžová

Kompletní výběr podprsenek a spodního prádla značky Panache naleznete na eshopu VIP-Pradlo.cz