Dokonale padnoucí podprsenka

Parfait

Dámské podprsenky Parfait 

S nutností naplnit trh s něčím unikátním, společnost Uni-Grace představila v roce 2010 společnost PARFAIT, aby nabídla ženám elegantní a sofistikovaný sortiment spodního prádla. Hlavním posláním značky Parfait je poskytovat kvalitní, pohodlné a módní spodní prádlo spotřebitelům po celém světě s filozofií orientovanou na spotřebitele.
Kolekce Parfait jsou navrženy tak, aby vyhovovaly inovativnímu a stylovému vzhledu, a jsou navrženy jak ve tvaru, tak siluetě, aby elegantně objaly a vylepšily tělo, od drobné až po plnoštíhlé postavy. Styly se pohybují od podprsenky a krátkých setů k babydolls.

Parfait pracuje zejména se špičkovými střihy, materiály, inovativním designem a bezkonkurenční škálou velikostí košíčků A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,M-O při velikostech obvodů 65-110 cm. Parfait kolekce jsou vyvíjeny tak, aby ženám i na tak velká prsa perfektně seděly, poprsí podpořily a tvořily krásnou siluetu – elegantní a dokonalé řešení celé linie prsou.

Ženy oblékající se do podprsenek Parfait jsou nezávislé a sebejisté, drží krok s módou a jsou náročné.

Parfait tvářemi a hrdými nositelkami se staly hvězdy jako Nicky Minaj, Nicole Scherzinger, Sofia Vergara nebo Sharon Stone, Gabrielle Union, Alicie Silverstone.

Podprsenka Parfait

Nevyztužená podprsenka Parfait

Padnoucí podprsenka Parfait

Podprsenka Parfait P5391 Marion

Nevyztužená podprsenka Parfait Wendy P5412

Dámská podprsenka Parfait Sandrine P5351

Dokonale padnoucí podprsebka Parfait

Nevyztužená, tělová podprsenka

Sexy podprsenka Parfait

Dámská podprsenka Parfait 6901 Charlotte Woodrose

Podprsenka Parfait Aline 5251 tělová

Dámská podprsenka Parfait 2101 Kitty červená

 

Kompletní výběr podprsenek a spodního prádla značky Parfait naleznete na eshopu VIP-Pradlo.cz