Dokonale padnoucí podprsenka

Naše stylistky

Jak si vybrat tu správnou, dokonale padnoucí podprsenku, ve které se budete cítit skvěle?

Právě tímto uměním – jak vybrat správnou podprsenku právě pro Vás- se zabývá odborné poradenství zvané bra- fitting / doslova přeloženo jako „napasování“ podprsenky přesně na vaše tělo/. Specielně pro vás, naše zákaznice, jsme vyškolili milé brafitterky Pavlu, Mílu a Anetu, které za vámi rády přijedou a s výběrem té vaší skvělé podprsenky vám poradí a pomohou.

Vip-pradlo.cz je jeden z mála českých eshopů, který nabízí poradnu dámského prádlo s reálnými stylistkami. Ty jsou Vám plně k dispozici na telefonu či emailu při výběru nejen dokonale padnoucí podprsenky, ale veškerého sortimentu dámského, pánského a dětského spodního prádla. Pravidelně pořádáme Bra-fittingové akce po celé ČR i Slovensku, kterých se můžete zdarma zúčastnit. Na těchto akcích se osobně věnujeme.

V čem Vám zkušená bra-fitterka pomůže?

  • určit správnou velikost podprsenky
  • vybrat správný střih a tvar podprsenky dle účelu, pro který má sloužit / sport, společenská událost, denní nošení
  • naučí Vás podprsenku správně zkoušet a oblékat
  • poradí, jak o prádlo správně pečovat ukáže, jak správná podprsenka dokáže změnit celkový vzhled postavy
  • seznámí Vás s nejnovějšími trendy v oblasti spodního prádla

Naše stylistky můžete také kontaktovat prostřednictvím naší poradny na e.mailové adrese: poradna@vip-pradlo.cz, nebo prostřednictvím Facebook profilu „Stylistka Vippradlocz

Máte zájem naplánovat brafittingovou akci ve vašem okolí? Máte další zájemkyně, které by rády přišly? Pomocí tohoto kontaktního formuláře nám můžete také sdělit, ve kterém městě by jste nás rády viděly. S naší pojízdnou podprsenkovou prodejničkou jezdíme po celé ČR i Slovensku.